Rozluźnij się w ten niepewny czas z Fabryką Uśmiechu.🧘‍♀️🧘🧘‍♂️

 

Fabryka Uśmiechu to nie tylko miejsce szalonych zabaw dla dzieciaków, chcemy zadbać o każdego gościa, który u nas zawita. Aby troski i zmartwienia w dobie pandemii odeszły w niepamięć proponujemy rozluźnić się fizycznie i psychicznie razem z nami.

Naszym sposobem na uspokojenie organizmu jest joga, oddziałuje ona zarówno na ciało, jak i na umysł i w prosty sposób pomaga zachować zdrowie. Pamiętajmy, że nie tylko osoby dorosłe odczuwają skutki ograniczeń, jakich musimy przestrzegać, dzieci również przejmują negatywne emocje, jakie płyną z otaczającego ich świata. Poniżej przedstawione są pozytywne skutki, jakie niesie za sobą uprawianie jogi:

 
 • Joga uspokaja emocje.

  Techniki prawidłowego oddychania, ćwiczenie skupienia umysłu uczą jak lepiej sobie radzić w życiu z tymi emocjami i jak prawidłowo na nie reagować.

 
 • Pozytywnie oddziałuje na zdrowie psychiczne.

  Kiedy dziecko potrafi akceptować siebie samego łatwiej jest mu zrozumieć innego człowieka. Z łatwością odnajdzie dobre strony innych. Dziecko uczy się reagować na sytuacje lękowe i stany emocjonalne. Kiedy dbamy o zdrowie psychiczne swojej pociechy możemy być pewni, że jest ono mniej narażone na depresje i inne problemy emocjonalne, które są tak powszechne w dzisiejszym życiu.

 
 
 • Uczy zdrowych nawyków.
  Aktywność fizyczna rozpoczęta w młodym wieku sprzyja zachowaniu zdrowia oraz uczy jak wykształtować prawidłowe praktyki aktywności fizycznej w ciągu dalszym życiu. Pomaga utrzymać prawidłową masę ciała.
 
 • Pomaga odkryć własne ciało.
  Joga stymuluje odpowiednią pracę układu nerwowego, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu. Normalizuje ukrwienie narządów wewnętrznych, reguluje metabolizm. Dziecko uczy się odczytywać sygnały, jakie wysyła jego ciało i rozpoznawać zachodzące w nim procesy. Dziecko dzięki prawidłowemu odczytywaniu sygnałów płynących z ciała, zaczyna rozumieć co dobrze wpływa na jego zdrowie, a co powoduje, że czuje się źle.

Pamiętajmy, że nasze zdrowie jest bezcenne, każdy z nas musi podjąć decyzję czy chce inwestować w swoje ciało i umysł. Odkryj moc swojego ciała razem z nami, niech każdy otrzyma dodatkową dawkę pozytywnej energii i ruszy z nią dalej w świat.

 

Zapraszamy na darmowe zajęcia jogi, które odbędą się 05.09.2020r oraz 12.09.2020r o godzinie 17:00.

Zapraszamy wraz z własnymi matami do ćwiczeń oraz pozytywnym nastawieniem.

Liczba miejsc ograniczona!!!

Zapisy pod numerem telefonu 607 545 050.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.